Teemme kokemuksestasi yksilöllisen

Things I Love About Dad täytettävä kirja

Art.no 17419

Onko sinulla maailman paras isä? Tietenkin on! Kerro se hänelle tällä hauskalla täytettävällä Things I Love About Dad -kirjalla, jossa täydennät isääsi ja teidän välistä suhdettanne kuvaavia lauseita. Miten täydennät lauseen “Ugh, I hate to admit it, but you were right about…...” ja “Because of you, I believe I can…."? Lopputulokset ovat hauskoja, ja se on todella henkilökohtainen lahja isällesi!

9,90 €

9 kpl varastossa

  • Tämän voimme paketoida valmiiksi
  • Tuleeko tämä lahjaksi? Lähetä suoraan vastaanottajalle

Saattaisit myös tarvita

Lahjapaketoinneista TÄÄLLÄ

Aiotko kääriä lahjoja? Meillä on kaikki mitä tarvitset!

>

Tuotteen kuvaus

Kuivaa huumoria ja täysin toivottomia vinkkejä, joita et ole edes pyytänyt - tässä kaksi isien ehdottomia erikoisuuksia! Siitä huolimatta (tai ehkä juuri sen vuoksi) sinulla on maailman paras isä! Mutta miten kerrot sen hänelle? Isät eivät aina ole parhaimpia puhumaan tunteista, mutta hauska, täytettävä Things I Love About Dad -kirja auttaa siinä taatusti! Saat täyttää tähän täydellisen kokoeman hauskoja, höpsöjä ja rakkautta täynnä olevia juttuja siitä, mikä tekee juuri sinun isästäsi niin mahtavan!

Jokainen aukeama tässä kirjassa sisältää lauseita, jotka täydennät sanoilla parhaiten isääsi ja suhdettanne kuvaavilla sanoilla. Mitä hän on opettanut sinulle? Mitä kaikista hänen neuvoistaan sinun olisi todellakin pitänyt kuunnella? Missä isäsi on maailman paras? Täydennä lauseet ja täytä kirja rakkaudella! Täytetystä kirjasta tulee hauska ja henkilökohtainen lahja maailman parhaimmalle isälle (ja sinusta tulee varmasti hänen ehdoton suosikkilapsensa!).

Tietoja täytettävästä Things I Love About Dad -kirjasta

  • Hauska täytettävä kirja, johon täydennät isääsi ja teidän välistä suhdettanne kuvaavia lauseita
  • Henkilökohtainen lahja isälle – sinusta tulee varmasti hänen suosikkilapsensa, kun annat hänelle tämän kirjan!
  • Jokainen aukeama koostuu lauseesta, johon täydennät puuttuvan osan, joka kuvaa isääsi ja teidän erityistä suhdettanne, esimerkiksi “Ugh, I hate to admit it, but you were right about…...", ""You're the best ….. in the entire world" ja “You taught me to appreciate ……”
  • Kirjassa on 64 sivua
  • Kaikki tekstit kirjassa ovat englanniksi
  • Teksti, muotoilu ja paino Emily McDowell Studio
  • Kovakantinen
  • Mitat: 13,7 x 10,4 cm
  • Paino: n. 125 grammaa
Ilmainen toimitus yli 60€
Ilmainen toimitus yli 60 € tilauksille

Koskee perus toimitustapaa

Toimitus
2-4 päivän toimitus

Toimitusaika riippuu valitsemastasi toimitustavasta

Palautusoikeus
90 päivän palautusoikeus

Ja 2 vuoden takuu kaikille tuotteille

tapu

Mitä ystävämme (te asiakkaat) sanovat Coolstuffista

4,6 / 5 tähteä
349 arvosanaa
Vesa O
Vahvistettu asiakas

Nopea ja laadukas😊

Sari E
Vahvistettu asiakas

Tuotteet hyvälaatuisia ja toimitus nopeaa. Suosittelen👍🏼

Marina K
Vahvistettu asiakas

Kaikki sujui hyvin

Satu L
Vahvistettu asiakas

Tuotteessa ongelma, mutta asiakaspalvelu toimii.

Kati M
Vahvistettu asiakas

Loistava

Elina S
Vahvistettu asiakas

Nopea toimitus

Kati M
Vahvistettu asiakas

Nopea toimitus kaikille tuotteille

Liisa P
Vahvistettu asiakas

Todella nopea toimitus, kaikki tavarat hyvässä kunnossa!

Mika S
Vahvistettu asiakas

Tuotteen palautus sujui ongelmitta.

Hannele A
Vahvistettu asiakas

Toimitus oli todella pikaista.

Stand with Ukraine Hashtag