
Violetti ja kermainen suolattu lakritsi on monien lakritsin ystävien unelmayhdistelmä, ja nyt Haupt Lakrits on vihdoinkin luonut konvehdin tästä teoksesta. Sitä täydentävät myös valkosuklaa ja ripaus salmiakkia. Taianomaista!
Vain muutama kpl jäljellä
Tilaa ennen klo. 16.00 ja lähetämme tilauksen samana päivänä.
Aiotko kääriä lahjoja? Meillä on kaikki mitä tarvitset!
Maailman ihmiset jakautuvat kahteen leiriin - niihin, jotka rakastavat lakritsia, ja niihin, jotka vihaavat lakritsia. Tunnetko jonkun, joka kuuluu ensiksimainittuun? Olitpa sitten kutsuttu illalliselle, joulu- tai syntymäpäiväjuhliin, on täydellistä antaa lahjaksi pakkaus todella hyvää ensiluokkaista lakritsia. Tämä orvokkilakritsi on maultaan täydellisen tasapainoinen, ja siinä on myös valkoista suklaata ja salmiakkia. Joten ei ole epäilystäkään siitä, että vastaanottaja on sinulle ikuisesti kiitollinen
Ruotsalainen valmistaja Haupt Lakrits on tosin ollut markkinoilla vasta vaivaiset kymmenen vuotta, mutta tässä lyhyessä ajassa se on onnistunut valloittamaan tuhansien vannoutuneiden lakritsin ystävien sydämet. Yritys loistaa kerta toisensa jälkeen sekä perinteisillä mauilla että rohkeilla yhdistelmillä, ja ikään kuin tämä ei riittäisi, se myös pakkaa herkullisen käsityönä valmistetun lakritsinsa viehättäviin pieniin paketteihin.
Koskee perus toimitustapaa
Toimitusaika riippuu valitsemastasi toimitustavasta
Ja 2 vuoden takuu kaikille tuotteille